Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudom beszerezni J. R. R....

Hol tudom beszerezni J. R. R. Tolkien "A szilmarilok" c. könyvét? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szeretném beszerezni a könyvet, de nem tudom, hogy hol tudnám. Kerestem már, de több példányt is találtam, és nem tudom melyik a rendes. Szeretnék megkérni valakit, hogy küldjön róla linket és, hogy hol tudnám beszerezni. Az ár nem fontos.

2015. jan. 4. 22:09
 1/8 A kérdező kommentje:

Még valami!


Elvileg ugye 5 részből áll, és az 5 rész egy könyvben van benne, vagy külön-külön kell megvenni az 5 rész?

Részek: Ainulindale, Valaquenta, Quenta Silmarillion, Akallabêth, A gyűrűkről és a harmadkorról.

2015. jan. 4. 22:17
 2/8 anonim ***** válasza:

Alexandra:

[link]

Könyvtár:

[link]

2015. jan. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint idehaza csak egy fordítás jelent meg, ennélfogva bármelyik kiadás szóba jöhet, amelyiket meg tudod szerezni. (Bár a fekete Európás szerintem az egyik legszebb, állítólag tipográfiáját tekintve is tűrhető.) A '91-es Árkádia kiadás van meg nálam, erről tudom, hogy jó (kevés elütés van benne), antikváriumban esetleg megtalálható, valószínűleg olcsón.
2015. jan. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. jan. 5. 06:09
 5/8 cathilina ***** válasza:
Igazából a terminológia a kiadások között kicsit más, de az új kiadások (tehát amit meg is tudsz venni) már az egységessel dolgoznak.
2015. jan. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezt nem egészen értem.


[link]


ez jó példány? Én ezt találtam.

2015. jan. 5. 15:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Tökéletes.
2015. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :)
2015. jan. 5. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!