Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csajok! Kinek hány könyvből...

Csajok! Kinek hány könyvből áll az otthoni könyvtára?

Figyelt kérdés
Most azokra a könyvekre gondolok, amiket szívesen olvastok, és a saját könyveitek, nem a szülőktől "örököltétel"
2015. jan. 5. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem sok van, mert nagyon drágák a könyvek... Megvan a Harry Potter sorozat, néhány Agatha Christie, 1-2 könyv, amit pár forintért vettem a könyvtárban, mert leselejtezték őket, meg még egy pár, amit ajándékba kaptam. Összesen lehet kb. 17. Pedig imádok olvasni, sokat is szoktam, de minden más, ami valaha a kezembe került, könyvtári volt. Amióta másfél éve megvettem a Kindle-öm, azóta pedig szinte csak azt használom.
2015. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
van vagy 40 de amiket mostanában olvastam max 20
2015. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem rengeteg van. Nagyon régóta gyűjtögetem őket. Sokat vettem akciókon, piacokon, kisebb könyvesboltokban, így sokkal olcsóbb. Az egész 'könyvtáram' kb 200 könyvből áll, de sokat kaptam ajándékba, és örököltem, így kb 100-at mondanék.

16/L

2015. jan. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!