Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mire gondolt Aberforth a...

Mire gondolt Aberforth a Harry Potter 7. részének a vége felé?

Figyelt kérdés

Ugye szóba kerül Aberforth és Dumbledor huga Ariana, akiröl mindenki úgy tudta, hogy kvibli . Azt mondja Aberforth , hogy azért nem varázsolt Ariana mert kiskorában néhány mugli fiú meglátta és "a kelleténél erősebben a lány tudtára adták , hogy nem tetszik nekik amit csinál" és , az apjuk ezért ölte meg őket és került az Azkabanba. Ilyenkor pontosan mire gondol? Mit tettek Arianával?

( remélem mindent érthetően írtam le)



2015. jan. 8. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gúnyolás és verés.
2015. jan. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem vagyok benne biztos, de az előttem szólónak valószínűleg igaza van. Kigúnyolták, csúfolódtak vele, sértegették, megütötték, megverték, esetleg megerőszakolták.
2015. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
jah, megerőszakolták... azért ennyire ne szaladjon már el az a fantázia :) vagy már a verés, csúfolás, fenyegetőzés, nem elég ingerkeltő?
2015. jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11éves kora előtt történt, így a nemi erőszak nem túl valószínű.
2015. jan. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

na de meg volt kattanva a lány az eset után,pedig alapvetően nem volt szellemileg sérült.

ezért olyan trauma kellett érje ami ezt indokolttá teszi.

ezért valószínűsíthetően csoportos nemi erőszak és súlyos testi sértés áldozata volt.


mondjuk én is gondolkoztam ezen,hogy dumbledorék annyival letudták a dolgot,hogy elvan aztán kész.

ez eléggé paraszt dolog,mert 1000 dologra lett volna lehetőségük,hogy kezeljék a kislányt,mint az,hogy jó akkor elvan itthon.

2015. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De most komolyan, csoportos nemi erőszak gyerekektől??? Oké, hogy eldurvult világban élünk, de kizárt dolognak tartom, hogy Rowling ilyesmire akart volna célozni. Egy gyereknél olyan dolgok is okozhatnak súlyos traumát, amire egy felnőtt simán csak legyintene.
2015. jan. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ölte meg őket. Ezen én is mindig elgondolkozom,hogy mi lehetett,de valószínű,hogy megverték...megalázták,és megfenyegették...nem hiszem,hogy nemi erőszak lett volna..
2015. jan. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat
2015. jan. 22. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!