Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Voros Pottyos konyveket...

Voros Pottyos konyveket olvashat olyan, aki 20 even feluli? Nem tul gyerekesek ezek a konyvek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Az igazat megvallva nem. Az utolsó VP könyv amit olvastam, az a Tizenhárom okom volt, de azt is 18 évesen. Az is csak azért tetszett, mert pont a tökéletes hangulatban talált meg a könyv.


A VP könyvek szerintem nem "gyerekesek", hanem egyszerűen tinédzsereknek írt regények. Miután kinőttem már belőle, ezért szerintem normális hogy meguntam őket, a legtöbb a szerelemről szól, kb. nulla szexuális vonzattal, és felnőtt fejjel már az ember tudja, hogy nem az a világ legszuperebb dolga, hogyha végre az imádott fiú megfogja a kezünket...

2015. jan. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért ne olvashatna bárki bármit, ami szórakoztatja? :)

Ha 30 évesen tudomisén Bogyó és Babócát, vagy Grimm meséket olvas valaki, mert épp ahhoz van kedve, hát egészségére.

2015. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1# kommentelő megint~


Félreolvastam a kérdésed :D Olvasni azt olvasol amit szeretnél, senki se tiltja meg neked. Előzőleg azt írtam le, hogy én már nem igazán olvasok ilyen könyveket, de ha neked tetszenek még akkor nyugodtan.


Elnézést a félreolvasásért ^^"

2015. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Anyukám 40 éves, és imádja a vörös pöttyös könyveket. Persze komolyabbakat is olvas, de ha veszek valami izgalmas vörös pöttyös könyvet, mindig elolvassa. :D 14/l
2015. jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!