Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi az a három legbrutálisabb,...

Mi az a három legbrutálisabb, legjobb, legszebb (bármi leg. ) könyv, amit eddig olvastál?

Figyelt kérdés

Zárójelbe leírnád a könyv jellegét? (kaland, romantikus, fantasy, erotikus, stb.)

A legpocsékabbat inkább egy másik kérdésben teszem fel.

Olyan könyvek érdekelnek, amik nagyon megfogtak, ami után napokig nem tértél észhez, akit még evés közben is olvastál az ebédlőben, a buszon...


2015. jan. 9. 15:36
1 2
 1/13 PLL_girl válasza:
10%
Engem Jay Asher - 13 okom volt könyve fogott meg nagyon, ilyen dráma szerű, és nagyon elgondolkodtató...
2015. jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem Isaac Asimov: A Halhatatlanság halála volt ilyen. Ez egy időutazós sci-fi, nem túl bonyolult a történet és rövid is de tele van fordulatokkal, és a végén a sok dolog ami látszólag teljesen véletlen van hirtelen összeáll egy egységes egésszé és minden világossá válik. Ezen kívül az emberiség sorsát érintő témákat is feszeget, de éppen csak amennyire kell, hogy ne fulladjon unalomba. Egyszóval remek könyv, imádom :)
2015. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%
Stephenie Meyer - A burok - leginspirálóbb. :)
2015. jan. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Philip Zimbardo: A Lucifer-hatás /a legnyomasztóbb/ (pszichológia)

John Steinbeck: Kék öböl/ Szerelem csütörtök ez ugyan kettő, de összetartoznak /a legkedvesebb, legjóindulatúbb/ (...se nem romantikus, se nem kaland...csak úgy van.)

Michael Ende: A Végtelen Történet /az útmutató, a legmegvilágosítóbb/ (talán filozófia kalandba csomagolva)

2015. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Még csak híreket hallottam róla hogy lesz egy nagyon jó vörös pöttyös könyv de még nincs megírva az egész de állítólag nagyon jó a témája és azt is mondta ez az ismerősöm aki ott dolgozik hogy magyar az írója. Asszem J.V. a monogramja az írónak azt a könyvet majd minden képen el fogom olvasni mert nagyon jónak ígérkezik csak ki jöhetne már. :( Egyébként még ajánlom a Zabhegyezőt, az egy nagyon elgondolkodtató mű. Meg persze az Alkonyat sorozat is nagyon jó.
2015. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Dean R Koontz az eljövetel (horror jellegű természetfeletti könyv, nehány éve olvastam de még mindig 10/9es)

aztán a szürke ötven árnyalata (erotikus,szerlmes könyv, de kellő képpen vannak benne érdekességek és fordulatok, bár én ezt inkább csak akkor ajánlanám ha lány vagy)

és a rossz lányok nem halnak meg (piros pöttyös köny, misztikus)

2015. jan. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát lány már rég voltam, de igen, nőnemű vagyok, 35 éves, három kicsi gyerekkel, és rengeteg szabad idővel éjszaka, mikor nem bírok két felsírás és vigasztalás után visszaaludni. Ilyenkor egy könyv csodákra képes. Ezért kérnék ötleteket.
2015. jan. 10. 14:19
 8/13 anonim ***** válasza:

Könyv legek az életemben:

Amit a legjobban szeretk: Harry Potter

Amit a legtöbbször olvastam: Egy különc srác feljegyzései

Amin a legtöbbet sírtam: Csillagainkban a hiba

Aminek a legjobban imádtam a szereplőit: Percy Jackson és az olimposziak

Ami a legjobban meglepett: Enigma és Flat out love (holtversenyben)

Amit a leggyorsabban olvastam ki: Párválasztó

Aminek a lehető legtovább halogattam a kiolvasását, hogy ne legyen vége: Éhezők viadala

2015. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kurt Vonnegut: kb akármi, amit tőle olvastam, de mondjuk van egy novellás kötete, a Repülő macska, egyszerűen zseniális. Egyszerre abszurd, mégis realista, ironikus.

Stieg Larsson: Millenium trilógia: jó, ez három könyv, de mindhárom letehetetlen volt számomra, annyira izgalmas, felkavaró és érdekes

Gabriel García Marquez: Az ezredes úrnak nincs, aki írjon - nagyon elgondolkodtató volt, és elég elvont is, kevésbé a cselekmény, mint az érzések, benyomások a fontos benne

2015. jan. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
legjobban megragadt:goriot apó,legbrutálisabb:jeges kiakasztott:biblia
2015. jan. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!