Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit csinálsz akkor, ha tetszik...

Mit csinálsz akkor, ha tetszik egy könyv, de nem akarod befejezni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy annyira tetszik, hogy alig tudod letenni, de nem akarod, hogy vége legyen, mert utána nem tudnád, hogy mit kezdj magaddal.


Tegnap vettem meg a Cassandra Clare - Hamuvárost, a következő kötetet nem tudom egy darabig megvenni, maximum megrendelni, és még 24 órája sincs meg, de már több mint a felénél tartok, és nagyon érdekel a vége, meg hogy mi lesz a folytatás, de nem akarom két nap alatt elolvasni, mégis ha nem azt olvasom, akkor nem tudok mit kezdeni magammal.


2015. jan. 18. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A neten megvan pdfben a kövi rész :)
2015. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyn még sose volt. Megvannak a kedvenc könyveim, amiktől mmég most is libabőrös leszek, annyira szerettem őket vagy mondjuk annyira meghatottak, de olyan nem fordult még elő, hogy ne tudtam volna mit kezdni magammal...

Olvass más könyvet, tanulj, segíts édesanyádnak, sétálj egyet, tanulj meg horgolni stb...

2015. jan. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a második válaszolóhoz. Illetve ha midenáron a mű világában akarsz még maradni, írj róla könyvajánlót, azzal is elfoglalod magad.
2015. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyűglődök, leginkább :) Két nagyon kedvenc írómnak sem várható belátható időn belül könyve. Úgyhogy részemről az a taktika, hogy elolvasom amibe belekezdtem, aztán keresek egy nagyon(!) más stílusú, hangulatú könyvet magamnak, hogy még csak véletlenül se tudjam összehasonlítani a kettőt. Vagy olvasok non-fictiont.
2015. jan. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!