Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Honnan tudnák BL (shounen ai)...

Makoto kun kérdése:

Honnan tudnák BL (shounen ai) mangát rendelni magyarúl?

Figyelt kérdés
kerestem már,de nem találok olyan oldalt... csak angolul vagy más nyelven

2015. jan. 21. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos magyar országon magyar kiadásba (mivel összesen nincs annyi manga kiadva mint külföldön) yaoi manga is csak egy kevés van.


magyarul megjelent:

- Garavitation: ismert anime sorozat is. 12 kötetes. Bár szerintem az animének szebb a grafikája. Ajánlom.

- Ördög menyasszonya: Két kötet jelent meg, befejezetlen sorozat (valószínűleg a kevés érdeklődő miatt, bár nem biztos). Szerintem annyira nem jó.

- Magányos csillag: egy kötet. Kicsit habos babos, de aranyos.

- Vázlatok: egy kötet. Több kisebb történetet tartalmaz.

- Bukottak holdja: egy kötet, és nem pontosan emlékszem a történetre.

- Tiltott szerelem szigete: egy kötet. Szerintem az egyetlen magyarul megjelent igazán jó yaoi manga.


Remélem semmit nem felejtettem el. Ezeken kívül más magyar mangába csak mellékszálként bukkannak fel fiú szerelmek. És valóban mindegyik schounen ai. Semmi 18 karikás jelenet.

Van amit meg tudsz venni könyves boltban is, a többit már csak megrendelni tudod, esetleg animecon-on beszerezni.


Én azt ajánlom, mivel ez nagyon kevés, és többségük nem is kielégítő, vagy fordításokat olvass neten, vagy valóban rendeld meg idegen nyelven. Képregényt olvasni más nyelven nem olyan kimerítő és nehézkes mint egy könyvet, legalább gyakorolsz vele, az hasznos is.


Magyar kiadók egyébként: Delta Vision, Mangafan, Mangattack (ez már nincs), Fumax, Vad virágok könyvműhely

2015. jan. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát... rendelni azt nem tudom hol tudsz, de online elérhető a yaoiorden.hu -n és ha nagyon könyv formába akarod, akkor kinyomtathatod és lefűzetheted
2015. jan. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!Sokat segítettetek! ^^ :)
2015. jan. 23. 16:34
 4/4 anonim válasza:

Nemtudom aktuális-e mèg, de a librinèl minden magyarul kiadottat meg tudsz rendelni :) van amit jóval olcsóbban is mint pl ha másodkèzből veszed ^^

(Pèldának okáèrt nekem a 4 magyarul kiadott Gravitation mangám volt kb 1000 ft :D összesen)

Boltban nincs náluk, neten kell leadni az igènyt ès 1-2nap múlva visszajeleznek hogy mennyibe kerül. Ott tudod eldönteni hogy megrendeled vagy nem :)

2016. okt. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!