Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Bokura no Himitsu wo Kyoyu...

Bokura no Himitsu wo Kyoyu Shiyouka - van ebből több kiadás/manga, vagy ehhez hasonló animék/mangák? (vagy állatos mangák, többi lenn)

Figyelt kérdés

Elolvastam, és nagyon tetszett. Van belőle még valami? Ha nincs, akkor tudtok még hasonlókat? Olvastam már a +Anima-t is, szóval kb. ilyenek kellenek.

(röviden, aki nem ismeri: biológus srácok csináltak egy állat kockát, amit ha megeszel, állattá tudsz változni. A főszereplő megeszik egyet, és ha átváltozik akkor cica fülei és farka lesz. Ugyanígy a srácokkal, egyikük denevér, másik farkas, majom, nyuszi. A +Anima-ban is félig állattá tudnak változni. Szóval valami ehhez hasonló kéne, hogy átváltozzanak)

Előre is köszi! (Ui. mindegy hogy manga vagy anime)



#állat #anime #manga #Bokura no Himitsu wo Kyoyu Shiyouka
2015. jan. 26. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is megvolt, és én is nagyon szerettem, de sajnos nem készítettek belőle új kötetet.

Ha ez tetszet, én mindneképp ajánlom a Fruits Basketet, az is ilyen állattá változós, romantikus shoujo:)

2015. febr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kár érte, pedig jó lett volna :)

Köszönöm szépen az ajánlást, a Bokura no Himitsu wo Kyoyu Shiyouka-ból hiányzott a romantika, szóval tökély :D ^^

2015. febr. 9. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Remelem,elnyeri a tetszesed:)
2015. febr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!