Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen romantikus tinikönyveke...

Milyen romantikus tinikönyveket szerettek?

Figyelt kérdés

Olvasnátok olyat, amiben nincsen fantasy, semmi természetfeletti, és egy teljesen átlagos gimnazista lányról szól, meg neki a probléámiról, a szerelmi életéről? És ami valóságos sztori és őszinte?

Vannak kritériumaitok, hogy mit ne? Pl. ne legyen túl csöpögős vagy ilyesmi.


2015. febr. 2. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Leiner Laura néhány könyve
2015. febr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem igazán vagyok oda az egyszerű tinikönyvekért. SzJG-t olvastam, nem volt rossz, de nem éreztem azt a pluszt. pl. a Csitt, csitt vagy az Obszidián olyan könyv, melyekben egyszerre megjelenik a romantikus és a fantasy részt. Én az ilyeneket keresem.

Nem szeretem ha nagyon csöpögős, max akkor viselem el ha humorral és szexiséggel keverik.

2015. febr. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, én anno ezen röhögtem-izgultam magam rommá: [link]

Igaz nem napjaink tinijéről szól, de ezt is érdemes elolvasni (vagy legalább a filmváltozatot végignézni), mert valóságszagú, van gimnazista lány, tipikus gimis problémák, meg némi szerelmes szívdöglődés is: [link]

2015. febr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!