Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a legjobb regény...

Melyik a legjobb regény lányoknak?

Figyelt kérdés
iniknek!

#lány #inik #NEM NAGYOK
2015. febr. 17. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Kinek mi tetszik a legjobban..

SzjG eléggé felkapott könyv, és a maga témában nem is rossz, Sötét erő trilógió sem rossz(fantasy)

Carrie naplója, Tökéletes kémia, Lúzerek és bálkirálynők,

2015. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Ez a kérdés értelmetlen. A lányok nem egy homogén kategória, ráadásul ha egy könyvnek annyi az értéke, hogy "hát kamasz lányoknak jó", akkor az egy rossz könyv és az író vagy tehetségtelen, vagy lusta.
2015. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetőleg olyan legyen, amitől megjön a kedvük a pasizáshoz.
2015. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem az SZJG vagy az Éhezők Viadala vagy még az Útvesztő is. Nekem ezek tetszenek.
2015. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Én a Hopelesst ajánlanám figyelmedbe, eszméletlen jó az a könyv, 3 nap alatt olvastam e, kedvenc nekem a kedvenc könyvem! Olvasd el, hidd el nem bánod meg ;)
2015. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dan brown regenyek, jane austin,margaret michelle,v. Hugo stb. A klasszikusokban nem csalodsz ;)
2015. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!