Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter és Ginny Weasley...

Harry Potter és Ginny Weasley gyermekei milyen vérűek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, nem vagyok biztos benne, hogy aranyvérűek. Nem tudom, hogy egy aranyvérű és egy félvér varázslónak milyen vérű gyermekei születhetnek. Segítsetek légyszí!

#Harry Potter #gyerekek #varázsló-vér
2015. febr. 19. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
2 varázsló gyerekei, így szvsz simán mondhatjuk őket aranyvérűeknek. Harry csak félig aranyvérű, erre nincs külön szó, akkor így a gyerekei meg... 3/4 részt aranyvérűek? Baromság. Mondjuk másrészről az aranyvérűzést-sárvérűzést meg azok a varázslók és boszorkányok találták ki, akik lenézték a mugli származású vaárzslókat és boszorkányokat, tehát már ezért se igazán helytálló a kérdésed. Nem hinném, hogy ők foglalkoztak volna ilyen szinten azzal, hogy ki milyen "vérű".
2015. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Félvérek nyilván, hisz mugliszületésű nagyanyjuk van.
2015. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Nincs olyan, hogy negyed meg 3/4 vérű.

A válasz egyszerű: félvér.

•Aranyvérű az akinek a felmenői között nincs! mugli/mugli születésű/vagy félvér

•Félvér az akinek a felmenői között van! mugli/mugli születésű/vagy félvér

•Mugli születésű az akinek valamelyik szülője mugli.


Tehát minden varázsló/boszorkány félvér abban az esetben, ha valamelyik felmenője nem aranyvérű volt, és itt nem csak a szülőkre kell gondolni, a könyvben lehetett olvasni (de a filmben is lehetett látni) hogy milyen messze visszatudják vezetni a családfájukat a varázslók, a Black családra gondolok, náluk minden családtag aranyvérű volt.

2015. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mugliszületésű, akinek nem volt varázsló vagy kvibli rokona, ha az egyik szülő mugli, a másik varázsló, akkor félvér.
2015. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És (ezt az első válaszolónak írom) Csak már egy ideje foglalkoztat ez a kérdés, és azért tettem fel, és amúgy is, akárkit kérdeztem meg otthon, fogalmuk se volt. Nem azért, mert lenézem a mugli születésűeket. Ezért leginkább a másik három ember válaszát olvasom el. Nekik nagyon köszönöm. Most már teljesen értem.
2015. febr. 20. 14:56
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért néznéd le? végülis te is az vagy! (gondolom)
2015. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!