Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miről szól A Szent Johanna...

Miről szól A Szent Johanna Gimi 1. része?

Figyelt kérdés

Valaki leírná nekem - nemcsak címszavakban, hanem bővebben is - a cselekményt, ha kérhetem?


Köszönöm!



2015. febr. 24. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Reni épp most megy kilencedikbe egy francia alapítványi gimibe, a Szent Johannába. Kicsit csendesebb típus aki szeret filmeket nézni, olvasni és nagyon jó tanuló. Elkezdődik a suli, összebarátkozik Virággal, aki emósan öltözködik, továbbá egy hozzá hasonló okos és könyvmoly fiúval. Az osztályba jár Cortez is, aki nagyon menőnek számít: deszkázik, punk zenét hallgat, laza és nagyon jól néz ki. Reni természetesen azonnal beleszeret a fiúba.

Közben telnek-múlnak a napok, Reni kezdd beilleszkedni- Ő lesz az iskolaújság egyik szerkesztője, emellett a suli olvasókörének tagja.Egyre jobban belezúg Cortezbe, és próbál egyre közelebb kerülni hozzá, és barátaihoz : Ricsihez, Zsoltihoz, Dávidhoz stb.

2015. febr. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


És neked hogy tetszett (csak erre az első részre gondolok)?

Mennyire tartod cselekménytelennek? A leírásod alapján úgy tűnik, hogy kevés benne a konfliktus, a történet nem valami gyors, inkább felvezetésjellegű. Emiatt nem volt unalmas?

2015. febr. 25. 15:29
 3/5 Anna0728 ***** válasza:
majd én vlaszolok elég gyorsan indul be de a konfliktusok a második rész végétől kezdősnek renedesen
2015. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Imádom a könyvet. Amikor megkaptam az első részét egyből nekiálltam.

Pár nap alatt végeztem vele ami nálam akkor még nagy dolog volt mert az volt az egyedüli könyv ami fölkeltette az érdeklődésemet.

Igaz, hogy a többi könyv eseménydúsabb de ez is igazából nagyoon jó. :)

2015. márc. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ezek szerint nem zavart benneteket az, hogy tulajdonképpen nem sok minden történt az első részben. Ezt örömmel hallom (vagyis olvasom).


Ha nem a fordulatos, pörgős cselekmény, akkor mi tette letehetetlenné a könyvet?

2015. márc. 5. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!