Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » K. A. Tucker Tíz apró lélegzet...

Voreena kérdése:

K. A. Tucker Tíz apró lélegzet című regényének van/lesz folytatása?

Figyelt kérdés
Nem igazán volt megnyerő számomra ez a regény, és szerintem úgy lett vége, hogy folytatni fölösleges - viszont! Olvastam pár helyen, hogy ez egy sorozat, és hogy a mellékszereplők életével kapcsolatban jönnek ki a folytatások. A kérdés az: mennyi ennek az igazságalapja?

2015. febr. 26. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
2015. febr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket! ;) Gondolom, akik elolvasták a kérdésem, megkérdezik maguktól: "Nem tud utánanézni rendesen?" Hát dehogynem, viszont mivel ezzel a könyvvel bajban vagyok, maradtam ennél a megoldásnál, mivel bevallom, annyira nem foglalkoztat, hogy mélyebben utánaássak. A link viszont sokat segített. (Persze aktív molyoló vagyok, de ennyire sem vagyok képes... >.<')
2015. febr. 27. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!