Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ismertek valami jóféle történe...

Ismertek valami jóféle történetet?

Figyelt kérdés

Imádok olvasni az interneten történeteket, azonban mostanában oly keveset találok, főleg olyat, ami igazán megfog az első perctől fogva. Blogspotton szoktam, kérlek ha lehet olyat linkeljetek.

Szeretem a természetfeletti lényekről szólóakat, de nem az átlagos vámpírokat, hanem a különlegesebb lényekről, boszorkány... stb. Azonban vámpíros is érdekel, esetleg vérfarkasos, ha tényleg maga a történet jó. Lehet természetfeletti lények mentes is, azonban ne az átlagos "egy gimis csaj" élete legyen, hanem pl. egy idősebbé, aki már befejezte a gimnáziumot, de gimis semmikép se legyen. Szeretem a múltban játszódót is, de a kedvencem a jelen. Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2015. márc. 5. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Az útvesztőnek szerintem elképesztő története van :)
2015. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem ilyenre gondoltam, hanem ilyen blogosra, blogspotosra, amit ilyen 14-20 évesek írnak. De amúgy az Útvesztőt már olvastam. :) Ment azért a zöld pacsi!
2015. márc. 7. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!