Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek mi a véleményetek,...

Nektek mi a véleményetek, hogy a HP könyvekbe ezek a karakterek halnak meg?

Figyelt kérdés

Mógus,Cedric Diggory,Sirius Black,Albus Dumbledore,Rémszem,Hedvig,Dobby,Fred,Lupin,Tonks,Bellatrix,Féregfark,Colin Creevey,Lavender Brown,Voldemort.

Másik kérdésem: Ugye nem halt meg Agyar?!

Ui: Eléggé sanszos, hogy Hagrid öccse, Gróp (talán ez a neve most nem ugrik be) meghal.



2015. márc. 6. 18:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem. De könyv is leírja hogy Greyback öli meg. Épp hogy csak említik és harry potter wikin is ott van
2015. márc. 10. 22:26
 12/13 anonim ***** válasza:

Én inkább azt sajnálom, hogy bizonyos egyének nem haltak meg, Pansy Parkinson-nak szívesen olvastam volna a fájdalmas haláltusájáról, Cormac McLaggen-t is szívesen kinyírnám..

Én Severus-t, Dobby-t és talán Lupint sajnálom a legjobban, Hedviget pedig megkönnyeztem, mikor először olvastam, egyébként akkoriban még azt hittem a Hedvig fiú név :)...

2015. márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Lavenderről a könyv csak ennyit ír: ""Egy fülsiketítő durranást követően Fenrir Greyback elrepült az alig mozduló Lavender Brown mellől, és hanyatt nekiesett a márvány lépcsőkorlátnak. Megpróbált feltápászkodni, de ekkor fehéren villant és csattant valami: egy kistálygömb zuhant a fejére. A vérfarkas elterült, és nem mozdult." 531. oldal

Vagyis még mozdul, amikor utoljára látjuk.

2015. jún. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!