Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok nekem jó regényeket...

Tudtok nekem jó regényeket ajánlani?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan könyveket(regényeket) ajánlani amit érdemes elolvasni és Egyiptomról szól? Amiket eddig olvastam:

Bolesław Prus: A Fáraó

Wilbur Smith. A folyó istene

Wilbur Smith :A hetedik tekercs

Wilbur Smith: A mágus.


2015. márc. 6. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Toimi Mika Waltari : Szinuhe
2015. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves első.


Amit ajánlottál az mi is? Mert próbáltam a google segítségével utána nézni, de csak annyit tudtam meg, hogy egy finn író regénye. Magyarul is megvan valahol? Mert sajnos finnül nem tudok, és angolul sem.

Lehet furcsa de ha lehet magyar nyelven íródott regényt ajánlj. (ha már ajánlasz valamit)

2015. márc. 6. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, inkább köszönd meg az első válaszát, és keress egy kicsit alaposabban, nem tudom, hogy nem sikerült megtalálnod:

[link]

Ne haragudj ezért, csak kicsit bántónak éreztem a stílusod, pedig nem érdemelte meg a válaszoló!

Ami nekem eszembe jutott:

Agatha Christie: És eljő a halál

Hegedüs Géza: Az írnok és a fáraó

2015. márc. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Márciuska ***** válasza:

A Szinuhe az egyik leghíresebb Egyiptomról szóló regény! Annak ellenére hallottam már róla, hogy én még nem olvastam.

Ezen kívül:

- Christian Jacq-nak van egy sorozata Ramszeszről.

- Barbara Wood: Haragos istenek

- George Ebers: Uarda, Egyiptom rózsája

- Jean-Pierre Montcassen: A fáraó lánya

2015. márc. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!