Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi az "Ellenpont" című regény...

Mi az "Ellenpont" című regény vége?

Figyelt kérdés

Egészen az utolsó oldalig értek mindent és ezért kifejezetten tetszik a regény, de a végét nem értem.

A Leók lemerültek amik"megtámadták" a falut, de ez inkább véletlen volt. (az RLS ami kilőtte a köveket mást is megsütött) Aztán lemrült Leók mellé leült Seymour csalódottan és amit utána mond azt nem értem. Jo korábban is kapcsolatba lépett vele? Mert ilyenre nem emlékszem (lehet, hogy átsiklottam fölötte sajnos néha előfordul, hogy 1-2 oldalt csak elolvasok de semmit sem fogok fel belőle, nem azért mert nem értem, csak egyszerűen olvasás közben elkalandozik a figyelmem)



2015. márc. 10. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Sikerült a "rövid úton", vagyis közvetlen agykapcsolaton keresztül kapcsolatba lépnie a Leóval, és rajta keresztül Joval. Azaz megtalálták az embert, és sikerült kommunikálniuk vele.
2015. márc. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, hogy én erre miért nem gondoltam... :) Köszi
2015. márc. 21. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!