Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a kedvenc könyvetek?...

Mi a kedvenc könyvetek? Melyiket érdemes elolvasni?

Figyelt kérdés
Kíváncsian várom a válaszaitokat,mert szeretnék valami szerelmes könyvet olvasni,de akár más témában is..:)
2010. febr. 16. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Én elég sokat olvasok... Nekem a kedvenceim közé tartozik

Rowling (Potter-könyvek), Vivian Fable (általában humoros könyvek, pl. Szennyből az angyal), Anthony Grey (kalandkönyvek, pl. Az őrült kísértet, Kung-Fu életre-halálra, Buddha könnye), Tolkien (Gyűrűk Ura trilógia), különböző témájú szakkönyvek (orvoslás, pszichológia, biológia, stb.). Remélem, tudtam valamennyit segíteni.

2010. febr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Petrovácz István: Nevelem a családom

Neil Gaiman: Coraline

J. K. Rowling: HP szeptológia

2010. febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nicholas Sparks:A leghosszab út,Szerelmünk lapjai

de Sparkstól minden könyvet szeretek...:)

2010. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2010. febr. 16. 14:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Boccaccio, Giovanni: Dekameron
2010. febr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Chuck Palahniuk: Harcosok Klubja

Josh Keegan : Neonbiblia

Rejtő Jenő: Az előretolt helyőrség, Piszkos Fred quadrológia, a Sárga Garnizon

2010. febr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hát én Stephene Meyer könyveit szeretem nagyon(New Moon,Twilling,Eclipse, Breaking Dawn)Ha gondolod,-és már nem olvastad-akkor elküldöm csak e-mail címet kérnék!:) puszipá
2010. febr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha romantikus könyveket szeretnél olvasni tudom ajánlani a Denielle Steel könyveit. Nekem ő a kedvenc íróm és elég sok könyvét olvastam és mind nagyon tetszett. A kedvenceim a Derült égből,Hosszú az ut hazáig,A birtok.
2010. febr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem romantikus inkább egy cseppet tragédia szerű de mégis a halvány fiú-lány barátság ott van: Laurie Halse Anderson: Hadd mondjam el...
2010. febr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
11:58, a twilightot,a new moont és az eclipset már olvastam,de a breaking dawn-t elküldhetnéd..köszii :)
2010. febr. 19. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!