Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen rajongók által írt...

Milyen rajongók által írt Harry Potter történeteket ismertek?

Figyelt kérdés
Amely a "legendás" történetet folytatja. Hasonló érdekelne. Van ilyen egyáltalán? Magyar, külföldi egyaránt érdekelne. Van ilyen, ami népszerű a rajongók körében? Amit akár elismernének egy hivatalos folytatásnak.

2015. márc. 21. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Rengeteget. A fanfiction.net oldalon több ezer van, és köztük nagyon sok szuper jó is. (Meg sok gagyi is amúgy... ki kell szűrni.)

Minden nyelven van ott.

2015. márc. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fanfic.hu/merengo

Végtelen mennyiségű fanfiction, rengeteg van ami a történet folytatásával foglalkozik.

Személyszerint én az előző generációs (Lily,James,Sirius,Lupin,stb) sztorikat szeretem.

2015. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
AgiVegának volt egy nagyon-nagyon jó trilógiája régen, az angolul és magyarul is elérhető. A Draco Dormiens volt még népszerű Cassandra Claire-től.
2015. márc. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2015. márc. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Úgy érzem hogy lesz mit olvasni.

Ti szeretnétek, ha volna folytatása J.K.R. tollából? Persze ugyan erre sok esély nincs, de még bármi megtörténhet.

2015. márc. 22. 16:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Parselmouth Lion Nurmengard-trilógiája elvileg nagyon szuper, én nem olvastam, de elég sok helyről ezt hallottam vissza, úgyhogy én bátran ajánlom. A történet Voldemort legyőzésétől folytatja a Harry Pottert. Én inkább a Tekergőkről olvasok (ahogy előttem még valaki más is:D), így ha róluk érdekelne pár történet, írj nyugodtan.:))
2015. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem az első három könyv időszakában játszó történetek érdekelnek a legjobban. Én addig érzem olyan igazi Harry Potter-esnek a könyvek hangulatát is. Azok a kedvenceim.
2015. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!