Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Saját készítésű Wreck This...

Saját készítésű Wreck This Journal (kreatív könyv) magyarul, ajándékba? Véleményetek? (Lent bőv)

Figyelt kérdés

A Wreck this journal egy kreatív könyv, melyben minden oldalon instrukciók vannak arról, hogy hogyan kell "tönkretenni" azt (általában rajzolás, festés,írás, ragasztás , 1-2 furább pl. Eláztatás)

A barátnőm születésnapjára egy ilyet ajándékoznék neki , de sajnos nem beszél angolul, így nem is örülne az eredeti kiadásnak. Szóval úgy döntöttem, hogy én csimálok neki egyet, magyarul , több személyesebb feladattal! Mit gondoltok , ez mennyire lenne hülyeség? Mennyire béna, hogy én csinálom neki? Egyáltalán ez egy jó ajándék?

(Nekem a kézügyességem megvan hozzá, neki pedig maga az alapelv biztos, hogy tetszene... )


2015. márc. 23. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tudna angolul vagy lenne belőle magyar, akkor annak örülne?


Szóval ez egy olyan könyv, mint a NemKönyv?

2015. márc. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Majdnem :) a Nemkönyvben lévő feladatokat nagyon rossznak tartom , szóval olyat nem is szerettem volna neki venni :/
2015. márc. 23. 17:28
 3/3 anonim ***** válasza:
De ha saját kezűleg készíted, ne legyen benne olyan, hogy rongálnia kelljen, hisz akkor az ajándékát tenné tönkre.
2015. márc. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!