Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek Laura miért pont...

Szerintetek Laura miért pont dec 20-at az ötödik rész végét választotta, hogy Reni és Cortez összejöjjön?

Figyelt kérdés
Mert nekem eléggé furcsa, hogy pont a kötet végén van, hogy összejönnek.

2015. márc. 26. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt így lezárul egy "korszak" a könyv végével (az, hogy Reni epekedik hiába), másrészt így tuti megveszi az ember a következőt is. :)
2015. márc. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

tényleg nem rossz meglátás ez, de nekem még az is eszembe jutott, hogy így Laura fokozza a feszültséget

köszi a választ okosabb lettem:)

2015. márc. 26. 18:16
 3/9 anonim válasza:
39%
Bocs, nem akarok egy rajongót sem megbántani, én os olvastam az első hat könyvet, és lássuk be, Leiner Laura nem éppen a minőségi irodalmat képviseli. Azért jönnek össze olyan későn, mert akkorra a legkitartóbb olvasó is megunja a szenvedésüket. Mert be kell hogy valljuk, a szerelmi szálon kívül egy halom közhelyes üresség van a sorozatban, és néha saját magamon tapasztaltam, hogy milyen mennyiségűszemetet bírtam elolvasni egy csöppnyi halványan derengő romantikáért.
2015. márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

A dec 20 egy menő dátum.

- NÉGY hónappal van augusztus 20-a (nemzeti ünnep) után

- NÉGY nappal van szenteste előtt.

- 12. hónap 20-a -> 12+20=32 -> 32/8=NÉGY

- december 20-adikán 12 név napja van -> 12/3=NÉGY

- Reni (április) 9-én születtet, Cortez pedig (március) 3-án -> 3+9=12 -> 12/3=NÉGY

2015. márc. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. márc. 31. 10:32
 6/9 anonim válasza:
100%

Hello :)

Szerintem Laura ezért ezt az időpontot választotta, mert Cortez aznap utazik el, így eléggé megtartja a könyv a stílusát... Mert ugye eddig az volt a baj, hogy nem jöttek össze, most meg az a probléma, hogy C. elutazik :) Ne értsetek félre, nekem ettől még tetszik a könyv ;)

2015. ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az a válasz tettszett ahol kiszámolja és ez így vitt vele egy kis logikát és ha átgondolom tök logikus!!!4 anyira jóó ez a mönyv!
2015. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszia válaszokat
2015. ápr. 16. 15:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Mint a Kalauzban is említi, Laura a Halloween-bulin akarza őket összehozni, de mivwl ott még ,,nem álltak készen´´, ezért olyan dátumot valasztott, amivel (mivel Cortez elutazik) újabb izgalom lesz és nem tiszta HappyEnd! 😀
2015. aug. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!