Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki szereti még az Erin Hunter:...

Catlori kérdése:

Ki szereti még az Erin Hunter: Harcosok törzse cimű könyvet? (angolul Warrior cats)

Figyelt kérdés

2015. ápr. 1. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Úúúúúgy imádtam régebben :) Nagyon édes könyv, pörgős, olvasmányos, ha tanár lennék, tuti valami ilyesmi kötelező olvasmányt adnék a 14-16 éveseknek, nem Bűn és Bűnhődést (ami a maga módján szintén elképesztő könyv, de azzal, aki nem szeret olvasni, csak mégjobban megutáltatja az olvasást).

Sajnos a saját példányomat elcseréltem valakivel más könyvre, azóta is bánom :(


Amúgy ugye tudod, hogy Az nem csak egy kötet, hanem trilógia? :)

20/L

2015. ápr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

most már tudom, nekem sikerült épp megszerezni a 3. kötetet. többi amit tudok róla azt más fanoktól tudom.


am ha még nagyon szereted csatlakozhatsz hozzánk Facebookon a csoportunkba. A Magyar Warrior Cats fanok-ba


[link]

2015. ápr. 5. 19:59
 3/4 anonim válasza:

Az nem egy trilógia!!

32kötetes regénysorozat csak 3-at fordítottak le magyarra (am én is imádom kedvenc könyveim)Ja és vaterán fennt van a 2. rész.

2015. máj. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is szeretem :3 Bár sajnos csak az első 3 könyvet olvastam eddig, de most már van olyan angol tudásom, hogy lehet a többibe is belevágok.

Egyébként lehet, hogy fog készülni belőle film :D

2016. nov. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!