Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek melyik a kedvenc Szjg...

Nektek melyik a kedvenc Szjg kotetetek? Indokot is legyszi!

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 13:25
 1/6 anonim válasza:
Nekem a 3. kötet az egyedül nagyon közel áll hozzám mint stílusra is egyrészt abba jelenik meg egyik kedvenc szereplőm Peti... Akkor csókolja meg Cortez Renit először meg ez volt legjobban az a könyv amit nem tudtam letenni, egyrészt Virág és Dorián kapcsolata kíváncsiá is tett, meg egyszerűen imádtam *-*
2015. ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is az az egyik kedvencem
2015. ápr. 3. 13:38
 3/6 A kérdező kommentje:
mééég irjatok!!!!! pls!!!
2015. ápr. 3. 15:46
 4/6 anonim válasza:

Nekem az Útvesztő és az Örökké, mert akkorra kovácsolódik legjobban ösze az osztály.


De amúgy mindegyik a kedvencem. :D :)

2015. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most a 4-est olvasom ^^ nagyon tetszik sőt a kedvencem mert izgalmas részek következnek :D

De sajnos le kell mondjak a kötet befejezésétől és a többi részről mivel sehol nem találom a neten :/ de azért szerettem ezt a könyvet...nagyon!

2015. ápr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. Ha priviben megírod az email címed áttudom küldeni neked pdf-ben az összes részt
2015. ápr. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!