Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok olyan romantikus...

Mondanátok olyan romantikus könyveket, amikben a főszereplő lány okos/bátor/talpraesett?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor elegem van abból, hogy a lány, akinek a szemszögéből íródik a könyv, buta, nagyon nehéz felfogású, félős, engem-csak-valaki-védjen-meg típus, nem tudja magát egyáltalán megvédeni, gyenge, és folyton mindent elszúr.

Lehet simán csak romantikus is, de jobban szeretem, ha mellette esetleg disztópia, sci-fi, fantasy. A fiú igazából majdnem mindegy, hogy milyen, de azért jó lenne, ha ő se lenne egy beszari, buta karakter.

16/L


2015. ápr. 6. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Jane Austen: Büszkeség és balítélet
2015. ápr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

első+


Jane Austen: Értelem és érzelem

Suzanne Collins: Éhezők viadala 1-3

2015. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Stephenie Meyer : A burok

Igazából két főszereplő van, mindkettő elég erős és még scy-fi is.

2015. ápr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Jöhetnek még, nem muszáj, hogy egyszerre legyen meg minden, elég, ha mondjuk elég talpraesett, vagy elég bátor, stb...

2015. ápr. 6. 16:05
 5/7 mtke válasza:
Jackie Collins könyvek 3at olvastam nagyon jók még van 4 része de nem talalom
2015. ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A tetovált lány (Millennium trilógia mindhárom része). Szerintem rettentő izgalmas, fordulatos, igaz hogy inkább krimi, de van benne kis romantikus vonal, humor. Le sem bírtam tenni.

Nem gyerek a főszereplő, de huszonéves és alacsony, vékony testalkatú, emiatt sokan tininek nézik és gyengének tartják.

2015. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Philipp Pullman: Sally Lochart sorozat.
2015. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!