Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik kiadóhoz érdemes...

Melyik kiadóhoz érdemes beküldeni a könyvem? Hogy kezdjem el népszerűsíteni?

Figyelt kérdés
Már létre hoztam egy weboldalt ahova feltettem az első fejezetet. Nem tudom viszont hogy népszerusitsem. Hova tegyem fel? A ciceró kiadóra gondoltam. De nem tudom mi a procedúrája a kiadásnak.Van itt esetleg olyan akit érdekelne? Ha igen, írjon privátba és linkelem az oldalt.
2015. ápr. 12. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Népszerűsíteni akarod, de csak privátban linkeled?
2015. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyeske: ott a pont. Parancsoljatok: [link]
2015. ápr. 12. 23:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Öh, ezt kiadóhoz még ne. Blogot csinálhatsz, senki nem tiltja, de ne próbáld kiadatni. Egyszerűen nem üti meg a szintet.
2015. ápr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A részlet alapján szerintem is korai még a kiadáson gondolkozni: sok a klisé, ami nyilván a fiatal korodból következik, és sajnos már a nyelvi szűrőn is fennakadna. De szerintem dolgozz rajta, és lehet belőle egy aranyos, csajos írás. Később pedig írj még minél több és minél sokfélébb dolgot.


Azt javasolnám, először ne kiadót keress, hanem amatőr írói közösségeket, ahol véleményezik az írásaidat. Ha onnan pozitív visszajelzéseket kapsz, akkor jöhetnek a komolyabb pályázatok, esetleg a kilincselés a kiadóknál.

2015. ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!