Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki olvasta az Útvesztő...

Aki olvasta az Útvesztő trilógia utolsó részét, a Halálkurát attól lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés
1) Hogy tetszett a könyv? 2) Az számomra nem derült, hogy még a Tűzpróba könyvben Aris és Teresa hová vitték Tomast és minek? 3) Az eredeti alakotókat Thomasék ölték meg? 4) Most a Kitörés vírus véletlen szabadult vagy direkt engedték útjára? 5) A VESZETT jó vagy rossz volt?
2015. ápr. 26. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek a kérdések engem is érdekelnek... :)

4) Igen a Kitörést direkt szabadították el,mert így akarták csökkenteni a népességet (?),ez mondjuk szerintem egy nagy hülyeség volt,hogy úgy szabadították el,hogy nem tudtak rá egy biztos ellenszert.

5) A VESZETT eredetileg jó volt,de miután már ők is tudták,hogy nem fognak ellenszert találni a Kitörésre,akkor sem hagyták abba a kísérletezést,és így még több,immunist pusztítottak el,akik a jövőt jelentik az emberiségnek...így váltak ők "rossz"-á.

1)Pfúúh,igen tetszett a könyv,de nem annyira,mint az első kettő,SPOILER plusz nekem levitte a mérőt,azzal is,hogy kinyÍrták Newtot,ráadásul elég bénán... :((

2015. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. nagyon jó volt. a könyv felétől beindulnak a dolgok és a végéig nem bírtam abbahagyni.

2. nem tudom mire gondolsz. arra a dobozra?

3. neeem. az alkotók már rég meghaltak

4. SPOILER! direkt. a végén kiderül, hogy a veszett volt.

5. relatív. vannak benne jó és rossz emberek.

2015. júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

1) Kedvenc könyveinek közé tartoznak az Útvesztők, imádtam őket, mind a 3-at (Halálparanccsal együtt 4-et) egy-egy nap alatt olvastam ki.

2)3)4) Foglamam sincs, ezekre én is kíváncsi lennék... De úgy látom, hogy az előző válaszolók többnyire tudtak választ adni :)

5) Igazából a fő céluk jó (hogy meg akarják menteni a Földet, gyógymódot akarnak találni stb.), de a módszerek egyáltalán nem elfogadhatóak (azonban nem tudom, hogy az adott helyzetben én mit csinálnék... A nagyobb jó érdekében fel kell áldozni ezt-azt). Annyi a lényeg, hogy Thomasék szempontjából és a könyv szempontjából rosszak, de egyébként mindenki döntse ezt el magában :)

2017. máj. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!