Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Létezik olyan weboldal, ahol...

Dandi98 kérdése:

Létezik olyan weboldal, ahol fantasy írók megoszthatják egymással műveiket, és beszélgethetnek?

Figyelt kérdés
Fantasy könyvet írok, és szeretném, ha mások is ovasnák, vagy mondanának róla véleményt, de eddig érdemleges, aktív, sok embert számláló oldalt nem találtam Van egyáltalán ilyen? Lehetőleg magyar.
2015. ápr. 26. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ilyesmi érdekelne, úgyhogy írok ide, hogy majd később megtaláljam a kérdést.
2015. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amatőr irodalmi portál sok van, a legtöbb szórakoztató irodalomra is nyitott, vagy kifejezetten azt preferálja. Kifejezetten regényekkel foglalkozó oldal viszont kevés van, inkább olyan, ahol azt is fogadnak - nehéz tisztességes kritikát megfogalmazni napi szinten többszáz oldalas művekről (főleg, ha meg sem fizetik).
2015. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Merengő.hu,bár itt nem tudom tudtok-e beszélgetni,kritikt írnak a művekről.
2015. ápr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!