Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ugye senki sem ismer olyan...

Ugye senki sem ismer olyan könyvat amibe szerepel egy Marek nevû srác? Csakmer most próbálok írni egy könyvet és ôt szeretném az egyik fôszereplônek

Figyelt kérdés
2015. máj. 6. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lengyel vagy cseh könyvekben lehetséges, sok könyvet olvastam, de ezzel a névvel még nem találkoztam, tehát nem kell félned amiatt, hogy plagizálással fognak gyanúsítani. Inkább a helyesírás miatt, khm.
2015. máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudoom mindig mindenki ezt mondja 😊 de különbenis.valószínû hogy meg se fogom írni a könyvet.nem vaguok olyan típus.ötleteim vannak de leírni már nem tudom ôket 😩
2015. máj. 6. 19:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Vladimir Páral: A képzelet kínja

[link]



Ebbe egy Marek Paar nevű srác a főszereplő, de ettől még szerintem te is írhatsz egy ilyen nevű emberről.

2015. máj. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!