Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Verne Gyulának melyik az...

Verne Gyulának melyik az legelső kiadott műve? Több oldalon utánanéztem, mindegyik mást mond.

Figyelt kérdés

2015. máj. 16. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

moly.hu szerint itt megtalálod listázva eredeti megjelenés szerint a könyveket:

[link]

a borítókra egérrel ráállva látod a címüket, rákattintva pedig a könyv adatlapjára jutsz (tartalom, kiadás éve, kiadó stb.)

2015. máj. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Verne első könyve - hogy mai kifejezéssel éljek - egy fanfiction volt, melyet az Edgar Allan Poe által írt Arthur Gordon Pym, a tengerész című regényének hatása alatt írt meg, mint egyfajta "folytatásszerűség". Nem igazán eredeti az ötlet, de legalább próbálkozott valamivel az öreg. Amúgy a könyv címében megtalálható a piramis szó is (sajnálom, hogy most nem jut eszembe pontosan a könyv címe).
2015. jún. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat, 2-es vagyok és rosszul mondtam. Az első megjelent műve a jégszfinx, és nincs benne piramis.
2015. jún. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!