Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan zajlik egy Leiner...

Hogyan zajlik egy Leiner Laura dedikálás?

Figyelt kérdés
Aki volt már ilyenen el tudná mesélni, mi volt? :) Mondjuk mennyi időt tudtatok beszélni vele, miről, milyen élőben... És hogyan telt a várakozás? Meg a könyvbe teljes nevet dedikál vagy csak keresztnevet? :)

2015. máj. 26. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Eddig háromszor voltam dedikáláson (négyszer, de negyedszerre nem jutottam sorra). Nem tudok sokat írni, de nagyon aranyos. :) Elsőnek kb 5 percet, másodszorra negyedórát kellett várni, harmadszorra meg semennyit. Az SZJG 8. megjelenésénél viszont két órát vártam, megvettem a könyvet, de dedikálásra már nem volt idő, annyian voltak. :/ Arra a névre ír, ami mondassz neki. A legtöbben szerintem becenevet mondanak, szóval azt. :)
2015. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én egyszer voltam, azt egy könyvesboltban tartották. Lehetett nézelődni miközben sorban álltál. Én személy szerint nem vártam sokat, mert kicsit korábban odamentünk. Természetesen lehet vele beszélgetni, de nincs túl sok idő, aláírja, kép és mehetsz, de közben biztosan szívesen beszélget veled. Egyébként Laura nagyon kedves szerintem. Amit mondasz nevet, azt írja bele.
2015. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fanni27 ***** válasza:
Ajj, annyira jó lehet!!!
2017. ápr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!