Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek mi lesz a Trónok...

Szerintetek mi lesz a Trónok harca legvégén? Kik kerülnek hatalomra? Esetleg mindenki meghal?

Figyelt kérdés
:D
2015. jún. 5. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Havas János lesz a winner
2015. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

A sorozat készítői (ha erre vagy kíváncsi) már eltértek, és a jövőben egyre jobban el fognak térni a fő száltól. Nagyon ráálltak arra, hogy Daeneryst küldjék a trónra, és ez valószínű most már egyre inkább így lesz, aztán az utolsó évadban jön majd egy csavar, és mégse ő lesz a trónon.

Egyelőre ez a teljesen átlátszó felállás. Aztán majd kiderül.

2015. jún. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Szvsz lesz epilógus, amiben már mindenki halott lesz.

Mivel még 2-3 kötet hátra van, tudnak még tizedelődni a szereplők.

2015. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%

Sokan mondják,h mindenki meghal meg Martin mindenkit megöl,akit szeretsz a történetben. Sztem ez hülyeség. Pl. könyvbeli POV karakterek közül, akiken keresztül látjuk a történetet, nem sok halt meg, összesen Ned Stark, Catelyn, Quentyn Martell és Arys Oakheart, akik közül utóbbi kettőt kihagyták a sorozatból, plusz Arysnak kb. csak 1 fejezete volt, Catelyn pedig Spoiler feltámadt.


Szal kétlem,h mindenki meghalna.

Én annak örülnék,ha Westeros királysága szétesne és megint 7 vagy több királyság lenne, a vas szülöttei pedig visszatérnének a régi életmódjukhoz, amikor még keményebbek, kegyetlenebbek és vallásosabbak voltak.

És ha szétesne a királyság, akkor én ilyen uralkodónak örülnék a különböző régiókban:

Észak: Rickon Stark és Shireen Baratheon vagy egy skagosi

Folyóvidék: Sansa Stark és vagy Harry vagy "Aegon"

Völgy: Robert Arryn

Reach (nemtom magyarra h lett fordítva): Garlan Tyrell

Viharföldek: Edric Storm törvényesítve Baratheonná

Nyugat: Daven Lannister

Dorne: aki túléli a történetet Trystane és Arianne Martell közül (ha utóbbi, akkor +Gerold Dayne)

Vas-szigetek: Theon Greyjoy ha összetudná szedni magát Ramsay után :D vagy Aeron Greyjoy ha életben marad

Dany meg meghalna gyerekszülés közben és a gyereke (vagy gyerekei) megkapná Dragonstone-t vagy visszamenne Valyriába.

2015. jún. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
De mivel a sorozat kb. már teljesen más, mint a könyvek és rengeteg szereplőt kihagytak, így már tippelni sem lehet. Majd meglátjuk, mert gondolom a kérdező a sorozatra gondolt.
2015. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem Északot viszafoglalálják a Mások maguknak és visszaépítik az eredeti Falat, ami valahol a Nyak környékén állt régebben.


A végjáték Starkok vs. Boltonok lesz. Az ő harcuk északért. Rokoni szálakon is erősen kapcsolódnak nem csak egymáshoz, de a Másokhoz is.

Amikor az Éjkirály (Brandon Stark?) átjut a Falon, a Boltonok majd mellé állnak, ahogy anno régen is tették, a Starkok pedig megpróbálják legyőzni őket.

Dany elfogadja az Éjkirály ajándékát és maga is átalakul egy Mássá. (Szerintem ez hasonló jelenet lesz ahhoz, ami anno az Éjkirállyal történt, amikor megtalálta a Más nőt és szex közben az átalakította. Csak itt fordítva fog történni és megszületik az új Éjkirálynő.) Dany legtöbb terve pontosan megegyezik azzal, amit valószínűleg a Mások is végre szeretnének hajtani Westeroson. Habár Dany könnyen helyettesíthető Sansával is. De neki esetleg más szerepet szánnak.


Jaime lesz Azor Ahai (az alapján, hogy a "Fény ura" valyr jelentése majdnem megegyezik azzal, hogy "Aranykezű"). Ő próbal majd véget vetni az Éjszakának. Viszont abban nem vagyok biztos, hogy sikerrel-e fog járni. Részben talán és esetleg maga végez az Éjkirállyal.


Westeros helyzete mindenképpen átalakul a végén. Ez szerintem valami korszakváltás története. Szóval nehéz megmondani, hogy ki jön majd ki jól a végén.

2015. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindkettőre gondoltam. Most olvasom a Sárkányok táncát, kb. a felénél tartok. Kíváncsi vagyok, hogy a white walkerekkel mi lesz/ le tudják e győzni őket.^^
2015. jún. 5. 15:59
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

1. A könyvek kategóriában van, így ne abból indulj ki, hogy a TV-sorozat érdekli csak.


2. Akik lepontozták a válaszokat, azok mi alapján döntöttek így? A kérdező arra volt kíváncsi, hogy ki hogyan képzeli el, ergo minden válasz hasznos, hisz válaszol a kérdésre.

2015. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Mert itt ez a szokás,hogy mindenki lepontoz mindent... :D
2015. jún. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy nem csak ennél van így, de minden témánál. Nézd meg pl. mi megy a valláskritikában. :D
2015. jún. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!