Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hany részes a Kierra Cass - A...

Hany részes a Kierra Cass - A parvalaszto cimu konyvsorozat?

Figyelt kérdés
En eddig 4 reszet olvastam el. Ez az a 4 resz amiket eddig konyvesboltokban megtalaltam am barhol kerestem (honlapon, vagy boltban) nem talaltam 5. reszt pedig a 4. teljesen befejezetlen volt, a foszereplo anyja epp haldoklott es az sem derult ki hogy meghalt-e. Ebbol kovetkeztetem hogy van/lesz folytatasa. Szerintetek ennem csak az az oka hogy Magyarorszagon meg nem jelent meg vagy ah hogy nincs folytatas? :/
2015. jún. 5. 19:47
 1/6 Emóó:) válasza:
Utánanéztem és csak 4 részt találtam mindenhol.. Szóval szerintem ez egy ilyen befejezetlen könyv
2015. jún. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Még külföldön se jelent meg a folytatás, a 4. részt is csak idén tavasszal adták ki
2015. jún. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is most utánanéztem de valahol azt írták hogy lesz folytatás csak meg Amerikában (vagy hol) sem jelent meg. Aztán ha megjelenik utána mire lefordítják, meg kiadják Magyarországon...akkor így lehet hogy nyár végén vagy még később jelenik meg a következő ami szintén nem hinném hogy utolsó lesz..
2015. jún. 7. 21:16
 4/6 anonim válasza:

Nyár végén????? Ez most komoly?

Persze hogy nem lesz befejezetlen, de komolyan...Mit gondolsz? A szerző megír 2 hónap alatt egy 400-500 oldalas könyvet és további 2 hónap alatt lefordítják? Ráadásul ha magyarul keresel rá a googlen akkor biztos hogy nem dob ki semmilyen találatot. HISZEN MÉG MEG SINCS ÍRVA A KÖNYV.

Én az egyik kedvenc sorozatom második részére vártam már másfél éve hogy lefordítsák, de úgy hogy az a könyv már megjelent előtte Amerikában...2012-ben...(Az első része 2014 tavaszán jött ki magyarul)

Mellesleg a könyv "csupán" 530 oldal volt.

Nem akarlak elkeseríteni de szerintem ne reménykedj hogy még idén lefordítanak egy olyan könyvet amit még meg sem írtak...

2015. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Előző vagyok.

[link]

Tessék...Itt egy angol oldal, és itt kérdezgetnek a könyvről. Angolul tudod mikor fog megjelenni? 2016 májusában...És nem jól gondoltad hogy ez nem az utolsó könyv lesz...Mert hát az lesz (sajnos)...

2015. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Egri Lucy válasza:

[link]

Szerintem max 10 része van, én találtam 9-et, bár az utolsó 3 nem biztos, hogy létezni fog:

-A párválasztó

-Az elit

-Az igazi

-Párválasztó történetek

-A korona hercegnő

-Boldogan éltek, amíg...

-A díva

-A kedvenc

-A királynő

2015. júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!