Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megéri megmenteni Westerost a...

Megéri megmenteni Westerost a Másoktól?

Figyelt kérdés

Valljuk be, az emberek világa gonosz. Aki pedig esetleg nem lenne az benne (pl. Starkok, Tullyk, stb.) azt előbb vagy utóbb megsemmisítik hatalmi érdekek miatt.

Vallási fanatikusok gyilkolnak másokat, királyok a háborúikkal teszik tönkre az egyszerű emberek életét.

Ezt a világot megéri megmenteni?



2015. jún. 12. 11:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az emberek túlnyomó része fél a haláltól a történetben és élni akar, ezért nekik "megéri" megmenteni. Az már megint más kérdés,h le se szarják az Őrséget, ami védi őket.
2015. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Ezt ugyan úgy megkérdezheted a mai világról is, a Trónok Harca szereplői sem gonoszabbak, mint a valós emberek.
2015. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Közös ellenség ellen összefognak. Egyébként érdekesnek tartom, hogy Havas csak úgy be engedi a vadnépeket a falon belülre. Nem fogják ezt rossz szemmel nézni a nagyok? Nem tudom, hogy meglehet e a másokat állítani, ha nem, akkor értékét veszti Deres.
2015. jún. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
Te, ha úgy érzed, hogy az emberek világának pusztulnia kell, tegyél már meg annyit, hogy a bankszámládról az összes pénzt áttolod nekem...
2015. jún. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Te, ha úgy érzed, hogy az emberek világának pusztulnia kell, tegyél már meg annyit, hogy a bankszámládról az összes pénzt áttolod nekem..."


A kettőnek mi köze van egymáshoz?

2015. jún. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

3. Soha nem fogtak össze a közös ellenség ellen. Amikor Robbnak, Renylnek és Stannisnek is közös ellensége volt a Lannister-ház, mégsem fogtak össze ellenük. Mindenki csak a saját érdekeit nézi.


A Falat pedig magasról letojják a "nagyok". Egyáltalán nem törődnek azzal, hogy valami elképesztő erő fenyegeti a birodalmukat. Teljeen ignorálják a problémát. (Igen, mint mi is sok mindent kedves 4.)


4. Viszont nem azt írtam, hogy ez a világ pusztoljon, hanem az övék. Azt hiszem nem igazán kell könnycseppeket ejteni egy fiktív világ végzete miatt.


De a logikád is fura. Ha tételezzük fel szerintem az emberek világának pusztulnia kéne, akkor miért utalnék neked pénzt? Az lenne tőlem a karakterhű, ha hagynálak éhenhalni inkább. Persze ez csak feltételezés. :)

2015. jún. 15. 11:59
 7/13 A kérdező kommentje:
*Teljesen
2015. jún. 15. 12:00
 8/13 anonim ***** válasza:
Igazából Renly és Robb összefogtak volna, éppen akkor egyezett meg Renly Robb anyjával, amikor Stannis árnyéka megölte.
2015. jún. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Mit jelent a Spoiler?
2015. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2015. jún. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!