Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen a történet? És a desing?

Milyen a történet? És a desing?

Figyelt kérdés
Véleményt kritikát szívesen fogadok^^ [link]

2015. jún. 17. 00:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Már kérdezted 4 napja, láttam akkor egyből címet váltottál. Ahogy olvasom, a desiGN irritálja a szemem. Inkább törekedj a papírlapok ábrázolására. Magyarán fehér háttér, fekete betű. És oldalháttér sem kell. Vagy csak egy szolid szürke és kész. A fejléc értelmetlen. Elég volna valami szép betűtípussal a címet.

Az írás... engem nem nyertél meg. Teljesen máson gondolkodom miközben olvasom. A számokat betűvel írd. Vesszők hiánya egy két helyen. A sztori... nem jó. Már megírták, már tudom mi fog jönni.

Alapjában, ha gyakorolsz, kerekebb történeteket írsz. Jegyzetelj, ne légy rest javítani, vázlatok. Ezek nélkül halálra vagy ítélve. Még ki sülhet valami jó is a kezeid közül, ha megfogadod a tanácsokat, és nem neki esel a negatív kritikásnak. Ha első három mondat után elvérzett, akkor valami hibádzik. Nyersen megmondta, te meg fogadd el. Mi meg körítjük a véleményt.

2015. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett! Az eddigi fejezeteket mind elolvastam, és egyáltalán nem untam meg! a karakterek valósághűek, a helyzetek életszerűek, az egész történet igazán érdekes. Gördülékeny, folyik a maga medrében, pont akkor lép tovább maikor kell. Azt nekem is el kell ismernem, hogy az a "tinilányos" fajta, de ezt most jó értelemben mondom. Szerintem van tehetséged az íráshoz, ne add fel, folytasd, és leld benn örömödet! ;)
2015. jún. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm^^ Örülök, hogy azért van olyan ember, akinek tetszik.

A véleményeket próbálom megfogadni, amennyire csak tudom. :)

2015. jún. 18. 16:43
 14/14 anonim válasza:

Egy blogdesigner szemével 0. Ha annyira ráérsz, akkor üsd be a keresőbe, hogy devirantart szablony, nyisd meg az elsőt, válaszd ki a neked tetszőt, töltsd le - én WP-be szoktam, mivel a legkönnyebben úgy lehet bemásolni -, és a bloggerben a sablon speciális beállításainál kattints a ccs kódra, és oda ctrl+v használatával illeszd be a sablont, és ha van kedved, akk csinálj rá fejlécet


De ha lusta vagy hozzá írj privibe, megcsinálom neked!

2015. jún. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!