Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Akik írtak már regényt! Kb...

Akik írtak már regényt! Kb mennyi idő volt megírni egy 200-300 oldalas könyvet? Napi hány oldalt írtatok? Persze úgy, hogy már a fejetekben teljesen meg volt a történet.

Figyelt kérdés
2015. jún. 18. 22:43
 1/3 anonim válasza:
SOK. Nagyon sok. Kb. egy év, de én 400 oldalast írtam. Attól függött, hogy milyen volt az a napom. Volt, hogy 2 oldalt írtam, volt, hogy három mondatot.
2015. jún. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nemrégen sikerült másfél hónap alatt 150 kézzel írt, A4-es oldalt megírnom, azóta már 230-nál tartok, 4. hónap. Volt egy nagy kihagyás, meg kihúztam 3 teljes fejezetet (összesen kb. 35 oldalt), úgyhogy szerintem így már tudsz viszonyítani.

Én a főbb szereplőket, illetve a főszálat találom ki előre (leginkább olyan pillanataimban, mikor épp utazom/nincs semmi jobb dolgom), aztán a többi jön magától írás közben. Lehet, hogy rossz szokás, de csak az elejét szoktam vázlatban megírni, a többi a fejemben áll össze. Papír-, tinta- és időpazarlásnak tartom a nagyon részletes vázlatot, úgysem fogom elfelejteni, mert egyszerűen beleég az agyamba. Amíg le nem írom, ottmarad, sőt, utána még hetekig vissza tudom idézni még akár a fontosabb sorokat, amik vezettek egy-egy adott fejezetet.

2015. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én neki kezdtem egynek,úgy március körül...Megvan 150 oldal,de mostanában időm nem volt írni, szóval sokáig elfog húzodni, mire megírom.
2015. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!