Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Amikor még nem adták ki a 7....

Amikor még nem adták ki a 7. kötetet a Harry Potterből, milyen spekulációkat hallottatok, olvastatok, hogy mi lesz a címe az utolsó résznek? Az 5. ,6. -ról hallottatok ilyeneket?

Figyelt kérdés

Én ilyeneket hallottam/olvastam nem tudom már hol:


6. Harry Potter és a Kentaur Keresése

7. Harry Potter és a Sárvérűek Lázadása


Meg még az 5.-re hallottam valami boszorkányos címet, amikor még azt se adták ki, de nem tudom már mi volt.



2015. jún. 25. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerek egy fanficton-t, ami pont erről szól. Ez egy olyan vastag könyv, mint az 1. rész és az a címe, hogy Harry Potter világa.
2015. jún. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdekes a kérdés. Nekem rémlik, hogy annak idején, mielőtt kijött volna a 6. könyv, már-már mindenki készpénznek vette az online fórumokon, hogy a címe az lesz: "Harry Potter and the green flame torch". Persze minden résszel kapcsolatban sok-sok pletyka, legenda és lehetséges cím járt "szájról szájra" (amennyiben használhatjuk ezt a kifejezést az információ online terjedésére), és később persze rendre mind hamisnak bizonyult.
2015. jún. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikor én elkezdtem olvasni, akkor ezzel még nem nagyon törődtem, szóval sajnos nem tudom. :( Viszont az első válaszoló be tudná linkelni az a fanfictiont? Érdekelne. )
2015. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!