Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek melyik magyar név...

Szerintetek melyik magyar név passzolna egy ilyen karakterhez?

Figyelt kérdés

Karakter: kívülről jól néz ki, értelmes, jó sportoló, de mivel gazdag, beképzelt, fensőbbrendűnek gondolja magát, ilyen rosszfiú-féle.


Nevek, amikre én gondoltam: Bálint, Botond, Ákos.

Esetleg valami más ami szerintetek jobb lenne?


2015. júl. 4. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Gerzson

Töhötöm

Zakariás

Szaniszló

2015. júl. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 LaTueur ***** válasza:
Botond?! Hát illik rám a nevem? :) Én mondjuk nem a pézem, hanem az eszem miatt érzem magam felsőbb rendűnek, meg a nemesi családnevem miatt. A Bálintra és az Ákosra én nem gondolnék. Tegnap nézegettem egy utónévkönyvet(véletlenül nekem is pont egy regénybe kellet). Szerintem még a Lajos, vagy Otmar(esteleg az ismertebb becézésből atalakult változata az Ottó) lehetne. Milyennek akarod beállítani? Gonosznak, vagy inkább csak rosszfiúsnak?
2015. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát... leginkább rosszfiúsnak.
2015. júl. 4. 16:17
 4/11 LaTueur ***** válasza:
Az Otmar szerintem nagyon jól hangzik és híres vagyont is jelent, ez illik is rá. Mellesleg azért lettem Botond, mert az jól hangzik miniszterelnöknek. Esetleg még a Lajos, annak olyan határozott hangzása van. Én ezeken gondolkodnék(bár én nem vagyok rosszfiú, úgyhogy Botondnak nem hívnám, de ez csak a saját nevem felé való elfogultságom miatt van).
2015. júl. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a sok segítséget :) Amúgy nem tudom, ki lehetsz, de valami eszméletlen, ahogy a nevedről beszélsz xD
2015. júl. 4. 16:31
 6/11 LaTueur ***** válasza:
Beszéljek a teljes nevemről is? Tudom a családom történetét, eredet mondáját, és mivel vitézes nevem lenne, ha a komunizmus alatt le kellett a papámnak venni, ezért majd nem KGB lett a monogrammom. XD Erre nem rég jöttem rá. Mondjuk néha én is furcsálom, hogy a világurami terveimet szövögetem. Ha kell még valami segítség a könyvhöz szívesen segítek privátba(sajnos nem tudom pontosan, hogy működik, de majd rájövök).
2015. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd értesítem, ha szükségem lesz valamire, leendő miniszterelnök úr! ^.-
2015. júl. 4. 16:51
 8/11 LaTueur ***** válasza:
Nem miniszter, hanem Magyarféldiktatórikusválasztottfejedelem, vagy valami hasonló. Amúgy szüleim tényleg végül azért adták a Botondot, mert a barátaik ezzel az indokkal jöttek. :)
2015. júl. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8. majd kinövöd ezt a korszakodat is :)
2015. júl. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mr. Szürke

xDDD..

2015. júl. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!