Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a helyzet a Berserk manga...

Mi a helyzet a Berserk manga magyar kiadásával? Várható, hogy a közeljövőben kiadásra kerül a következő,7. kötet?

Figyelt kérdés
Már írtam is a DeltaVisionnek ezzel kapcsolatban, hogy legalább valami állapotjelentést kaphatnék-e a projektről, dobták-e vagy nem, de nem válaszoltak (miért is képzeltem, hogy fognak?). Annyira szívesen megvenném a köteteket, mert ennyit azért szerintem megérdemelnek, viszont a 6. kötet után nincs magyarul. Nem mintha akadály lenne, hogy angolul olvassam, de a saját nyelvemen mégis csak jobb, meg külföldről macerásabb is beszerezni. Valaki tud valamit arról, hogy egyáltalán lesznek-e még további Berserk kötetek magyarul?

2015. júl. 5. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szerintem ne várj a magyar kiadásúra, mert lehet soha vagy elég hosszú idő múlva fog csak megjelenni. Én ebayről vettem meg az első 12 kötetet, sokkal jobban tetszett angolul.( Fekete bajnok Guts nem volt annyira badass számomra, mint a black swordsman )
2015. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem válaszoltak pár hónapja, ha folytatni is fogják, évek múlva csak...

Egyébként tényleg nem lenne sok értelme, 37 kötetet kiadni nagyon nem érné meg nekik. Mondjuk legalább az Eclipse-ig elvihetnék.


Olvasd a Dark Horse-os kiadást online (a fanfordításoktól kíméld meg magad)

Itt tudod a scan-t letölteni jó minőségben:

www.piratebayunblock.info/?load=/torrent/9702956/Berserk_Vol._1-37_Ultra_HQ

Ha meg meg akarod venni, a BookDepository.com-ot ajánlom, ott a legolcsóbb (átlag 3600 körül tengenek a kötetek)

2015. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én írtam nekik a napokban, ha kapok választ majd megírom :)

Nagyon örülnék neki èn is, ha fordítanák, de persze az angolba sem halnék bele :)

2018. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azóta már elkezdtem külföldről vásárolni, megvettem az Eclipse-ig, a 13. kötetig. Aztán majd idővel a többit :)


Köszönöm a válaszaitokat, remélhetőleg azért folytatják magyarul is.

2018. nov. 26. 12:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Én úgy... 3-4 hónaoja írtam nekik,azt mondták, a közeli tervekben nincs benne.. :/

Szóval én is angolul fogom berendelni, de sajnos elég gyér az angolom... de majd fordítóval ülök le mellé... :'D

2019. febr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!