Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek még idén kijön a...

Szerintetek még idén kijön a Winds of winter (Tél szelei)?

Figyelt kérdés
Idén kezdtem el nézni a sorozatot és mivel a kedvencemet megölték a 5.évad utolsó részébe és lehet hogy feltámad,mennyi szokott lenni újonnan egy Tűz és jég dala regény?

2015. júl. 6. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy mennyi szokott lenni? Árban? Passz, nekem pdf-ben vannak meg :D


Az író most több nyilvános szereplést kihagyott,hogy a könyvön dolgozhasson, mert piacra akarja dobni a 6.évad előtt. Szal most nagyon sokan abban bíznak,hogy karácsonyra elkészül.


De am ha olvasni akarnád, akkor az első könyvvel kezd, mert minél több évadot csináltak, annál jobban eltértek a könyvektől.

2015. júl. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha elakarod úgy kezdeni a könyveket hogy nem az 1.-vel kezdted akkor kb semmit se fogsz érteni belőle,talán ha a 2.-al kezded még érted,de a 3. kötetbe már hatalmas eltérések vannak csak nagy vonalakba hasonlít,meg hát sok minden ki is van hagyva a sorozatból
2015. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs bejelentve h mikor adják ki plusz lefprdítani egy 1000oldalas regényt nem 2 napba telik. Szerintem idén még nem lesz könyv.
2015. júl. 7. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1500 oldalt ígért és szerintem 2 hónap alatt megvan a fordítás és a gyártás még 1-2 hónap körül van
2015. júl. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan 1-2 ev, amik kijon angolul, es utana 1-2 ev, amig leforditjak magyarra.


A konyveket viszont az elsotol kell olvasni, ne szamits arra, hogy a filmeket megnezve kepben leszel.

2015. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. 2 év alatt szerintem bármelyik angolul tudó srác lefordítja,nem hogy 1 műfordító :D az 5. kötet se tartott 2 évig lefordítani
2015. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De majdnem 1 evet tartott, es az uj konyv allitolag 50%-kal hosszabb.
2015. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. De ma már sokkal nagyobb igény van a 6. kötetre, mint anno a 5.-re, és volt már rá példa, hogy egyazon köteten több fordító is dolgozott, egyszerre. Szóval nem fog sokáig tartani a fordítás. 2-3 (max. 4) hónapot saccolok.
2015. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!