Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jenny Han:Örökké nyár lesz?

Mocorgó kérdése:

Jenny Han:Örökké nyár lesz?

Figyelt kérdés
Légyszí írjátok le mi lett a vége! Sajnos nem tudom megvenni, online sehol sem találom és annyira kivncsi vagyok a végére! Előre is köszi :)

2015. júl. 10. 15:10
 1/3 anonim válasza:
Nyugi, tuti hepiendes zagyvaság ez is :D a főszereplő szerelme beteljesedik, tartják a kapcsolatot a szerelmével, a jövőjük közös, összeházasodnak, és boldogan élnek amíg meg nem halnak.
2015. júl. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Remélem! Köszi a választ! :)
2015. júl. 12. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha még nem olvastad ne olvass tovább!!


Pont most fejeztem be.Elkezdték megszervezni az esküvőt màr minden készen állt és az azelőtti éjjen Condrad bevalotta Bellynek mit érez,ő elutasította majd még aznap este Belly elmesélte Jerenek, ő mérgében eltűnt másnap reggel Condrad keresésére indult.

Egybe kelés előtt pár órával haza tértek majd Belly és Jere megbeszélték elváltak egymástól szépen.

Évekkel utána Condrad leveleket kezdett küldözgetni neki majd összeházasodtak.

Happy end

2019. dec. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!