Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen romantikus könyvet...

Milyen romantikus könyvet olvashatnék?

Figyelt kérdés
Szeretnék olvasni csak nem tudtam h mit romantikus könyveket tudnátok ajánlani? 19/L

2015. júl. 17. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szigorúan vesszük, akkor Edgar Allan Poe és a Frankenstein is romantikusnak számít, de gondolom nem kifejezetten az ilyen könyvekre gondoltál. Nekem személy szerint tetszett az angol romantika, bár ugye az nagyon klasszikus. Sajnos az újabb fajta romantikus könyvekben nem vagyok jártas, de én azt mondom neked, hogy olvasd el az Elfújta a szelet (habár igencsak vaskos), Az üvöltő szeleket meg a többi Bronte regényt, mert azok nagyon tetszettek. De Jane Austen könyvei is nagyon érdekesek. Sajnos tényleg csak ennyit tudtam segíteni az egészben, de remélem, hogy azért segítettem.
2015. júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A párválasztó

Leiner Laura összes könyve.

A Meg Cabot könyvek is mind romantikusak

Lola és a szomszéd srác (ezt nagyon ajánlom)

Hűvös völgyi suli

LOL könyveknél is rengeteg van..

Anna és a francia csók

Utolsó dal

Forever my Girl

Remélem segítettem ^^ 18/L

2015. júl. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!