Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Éhezők Viadalában hol...

Dorina2468 kérdése:

Az Éhezők Viadalában hol hangzik el a sokat emlegetett idézet hogy "Stay with me" "Always"?

Figyelt kérdés

Imádom az éhezők viadalát olvastam is és filmben is láttam és ennek kapcsán sokat találkozok azzal az idézettel hogy

"Stay with me."

"Always"

ugy ez magyarra lefórdítva az hogy

"Maradj velem."

"Mindig"

elvileg ez az utólsó szavuk az arénában

de a könyvben az van (magyar) hogy

"Bízz bennem " (itt még peetától válasz sincsen)

Angol nyelvű könyvben is ugyan ez.

Filmben magyarul és angolul is

"Together" "Together"

"Együtt" "Együtt"

Kérdés: Honnan jött ez az idézet vagy hol hangzik el mert lehet hogy csak rossz helyen kerestem



2015. júl. 17. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
neten rákeresve: második könyv, 11. fejezet.
2015. júl. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A filmben szerintem akkor mondják, amikor a 2. Részben Katnis felébred a rémálából, és Peeta bejön, hogy megvígasztalja, aztán amikor menne ki a szobából Katnis megkérdezi, hogy velem maradsz? Akkor Peeta odamegy hozzá, átkarolja, és mondja, hogy örökké. Én erre emlékszem, de azt nem tudom, hogy a könyvben hogy van.
2015. júl. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 3. könyvben van benne.

Angolul: [link]

Magyarul: [link]

Magyar nyelvű könyvben a 350-351. oldalon található, habár fogalmam sincs melyik rész ez. Remélem hasznos voltam.

2015. júl. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, javítanék. A "melyik rész"-t úgy értettem, hogy tudom, hogy a 3. részben van, csak azt nem tudom, melyik jelenet ez, és mit csinálnak éppen.
2015. júl. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 3. részben szerepel a könyvben, a 2. részben pedig a filmben biztosan, mikor Katniss rosszat álmodik, a könyvre nem emlékszem.
2015. júl. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!