Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Merengő nevű oldallal...

A Merengő nevű oldallal kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Meddig ellenőrzik adminok egy adott történet fejezeit, ha az mindig megfelelő?

És mielőtt az új fejezet felkerülne, hogyan olvashatja azt el 10 ember is?

Mi okozza az üres vagy "..." tartalmú kritikákat?



2015. júl. 22. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ellenőrzés ideje változó, de amikor én feltöltöttem, egy-két nap alatt lement az egész.

Gondolom lehet, hogy több admin is megnézheti az adott történetet, de biztos van, aki "fel tudja törni" a fejezetet, hogy előbb olvashassa.

A harmadik kérdésedre ötletem sincs, bocsi :)

2015. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Még annyit szeretnék kérdezni, hogy ugye az AFS-en egy idő után bizonyos írókat nem ellenőriznek, ha megbízható a helyesírásuk, automatikusan felkerül a fejezet. Ilyen van a Merengőn is?
2015. júl. 23. 10:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A még fel nem engedett történeteket fel lehet törni, így akkor is el lehet olvasni, mielőtt az oldalra felkerülne. Régen én is megtettem (gondolatban koppintok a kezemre), de utána mindig írtam kritikát, ha felkerült. De már elfejetettem hgy kell.
2015. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. Igen, én úgy tudom, hogy itt is van ilyen.
2015. júl. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. júl. 25. 21:01
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az adminok 1-3 nap alatt moderálják a problémamentes feltöltéseket, kinn is van a GYIK-ban.

Ha már jó ideje (években mérd) sokszor töltesz fel és mindig hibátlanul, akkor van olyan, hogy ún. listás jogot kap egy szerző, vagyis a történetei moderálás nélkül is felkerülhetnek. A listás szerzők történeteit kétévente átellenőrzik és szükség esetén felülbírálják az adminok. (Visszaélések miatt az utóbbi években alig bővül a listások száma.)

A felkerülés előtti megtekintések nem az admini megtekintések, azokat nem számlálja a rendszer, hanem olyan olvasóké, akik kijátsszák a rendszert. Ugyanez okozza az ún. csaló vagy üres kritikákat. A rendszer feltörésére két-három módszer is létezik, banális és kifinomult is, ezek legegyszerűbb változata hagyja az üreseket maga után, amiket a fórumon érdemes jelezni az adminok felé, hogy törölhessék őket, mert foglalják a tárhelyet.

2015. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!