Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Gondom akadt könyvírás közben!...

Gondom akadt könyvírás közben! Ért valaki hozzá egy kicsit jobban, és tudna segíteni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért nem a kérdésedet írod? A problémádat? Miért kell plusz köröket futni?
2015. júl. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert hosszú, aki szívesen segít, úgyis ír.
2015. júl. 27. 19:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, de ha alapból leírnád a problémádat, már látnák is, hogy valóban tudnak-e segíteni...
2015. júl. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha a problémádat leírni is képtelen vagy, akkor nem értem, hogy várhatsz megoldást.

Nem vagyok rosszindulatú, de ha ilyen szinten lusta vagy és azt várod, hogy kinyalják a s..ged, akkor remélem nem kapsz segítséget, mert nem érdemled meg.

2015. júl. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Pár szóról és egy klikkről lenne szó,jézusom,erre se vagy képes,és te nevezed a kérdezőt lustának????Ennyi erővel, amivel lustának nevezted a kérdezőt és deggial is,amennyivel a plusz körökről nyafogott (és KÉTSZER is kommenteltél)nem gondoljátok hogy simán írhattatok volna annyit hogy:

-Küldheted,segítek ha tudok????

Nem lett volna sokkal rövidebb??? Energia takarékosabb???Nem lettek volna plussz körök??? (KÉTSZER.)

És neeeeem #4 krvára nem vagy rosszindulatú,élvégre csak a lehető legrosszabb végkimenetelt kívántad egy idegennek,akinek nyilván valóan fontos a könyve,és mellesleg valószínűleg nem szeretné az egész büdös szutyok gyakorikérdések szeme láttára kiposztolni szellemi termékét,undorítóan képmutató módon közlöd vele hogy lusta és nem érdemel segítséget,mindezt csak azért mert túlságosan kbaszott LUSTA VAGY AHHOZ HOGY VEDD A FÁRADTSÁGOT,HOGY HATÉKONYABBAN LEGYÉL LUSTA,ÉS MEGKÉRD A KÉRDEZŐT HOGY MONDJA EL A KIBSZOTT PROBLÉMÁT MERT HAJLANDÓ LENNÉL SEGÍTENI.

Lusta vagy a lustasághoz. Váó.

És nemmelesleg, hahó, 3os szövegértés??Mikor és hol írta hogy nem fogja leírni a problémát? Ha jól értelmeztem, azt sugallta, hogy annak fogja leírni aki hajlandó meghallgatni??Hát ez hihetetlen hogy merészeli???Ekkora egy elkényeztetett libát????tOTÁLISAN AZT VÁRJA HOGY MINDENKI KINYALJA NEKI????

????????

2015. júl. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pár szóról és egy klikkről lenne szó:

Ez ugyan így igaz a kérdezőre is. Ő akar segítséget, akkor vegye a fáradtságot, hogy nem plusz köröket futtat az emberekkel, hanem leírja a problémáját.

A segítségért is tenni kell, nem a sült galambot várja.

Egyébként meg nem kell ide kipakolni azt, amit ír, elég nagy vonalakban leírni a problémáját. Segítséget is kap és még csak nem is tudják ellopni az ötletét.

Aki ide írt, annál szerintem egyértelmű, hogy segítő szándékkal érdeklődött, de azért elég kiábrándító, ha egy anonim oldalon a kérdező nem tud normálisan kérdést fogalmazni, hanem még azt is elvárja, hogy akik segítenének neki, még pattogják is le a plusz köröket.

Egyébként gratulálok, teljesen kulturáltan tudsz véleményt alkotni. Taps.

2015. júl. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azért köszönöm az ötösnek:D Ez rendes volt tőled. Az előzőnek pedig üzenném, hogy már sikerült megoldanom a problémát, úgyhogy mikor nekem majd könyvem jelenik meg, te meg még mindig csak arra leszel képes, hogy "oltogass" meg rosszindulatú legyél gyakorikérdéseken..

Akkor majd én nevetek rajtad hatalmasakat:D

2015. júl. 28. 10:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Manapság minden szart kiadnak, még csak kreatívnak sem kell lenni, csak átfogalmazni egy sablonos tucatszart és ki van adva. Ez nem érdem, ilyenekre bárki képes, de hajrá.
2015. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ilyenekre. De nem tudhatod, az enyém milyen lesz.
2015. júl. 28. 18:58
 10/11 anonim ***** válasza:
A megnyilvánulásaidból ítélve sokkal jobbra nem lehet számítani.
2015. júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!