Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A szükség szobája vajon...

A szükség szobája vajon látszik a Tekergők Térképén?

Figyelt kérdés

2015. aug. 6. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3%
Csak feltüntetik a budit!
2015. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Úgy emlékszem, a filmben úgy oldották meg, hogy "kőfalnak" ábrázolták, és ha valaki bent volt, az lekerült a térképről. Például mikor Draco járt a szobába, egyszerűen eltűnt, amint belépett. Mutatják is egyszer, mikor Ron és Harry beszélgetnek a hálótermekben :)

Remélem, tudtam segíteni :)

2015. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, aki belépett, ott hirtelen eltűnt a térképről. Jamesék valószínűleg nem tudtak a szobáról.
2015. aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem látszik.
2015. aug. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Nem látszik. A könyvben egyértelműen le van írva, Harry ezért nem látja Dracot, mikor a volt-nincs szekrényt javítja.
2015. aug. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
3. Létezik hogy pont Jamesék ne tudtak volna egy ilyen király helyről, mint a szükség szobája?
2015. aug. 7. 10:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezek szerint. Lehet, hogy James egyszer-kétszer betévedt oda, de a Tekergők térképén biztos nincs rajta.
2015. aug. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem is tudna mit mutatni, ha mindig mássá változik a szoba... Tényleg, vajon ha épp nincs benne senki akkor hogy néz ki? Vagy akkor teljesen eltűnik és nincs is ott? :O
2015. aug. 7. 11:11
 9/14 anonim ***** válasza:
Mikor Dumbledore is megtalálta a Szobát, ő se tudta róla, hogy pont az a Szükség Szobája. És feltételezem Dumbledore még Jameséknél is jobban ismerte az iskolát, lévén régóta tanított ott. Szerintem is azért nehéz feltérképezni, mert ha jól emlékszem vándorol is (egyes tantermekkel együtt), meg ugye nem ugyanabban a képben jelenik meg a legtöbbször. De ez nem változtat semmit a cselekményen, és engem személy szerint hidegen is hagy :D
2015. aug. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem James és a többi Tekergő tudott róla, de mivel rájöttek, hogy mekkora varázserővel bíró helységről van szó, ezért nem tüntették fel a térképen, hogy ne leplezzék le.
2015. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!