Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasnátok testvérszerelem/von...

Olvasnátok testvérszerelem/vonzalomról szóló könyvet?

Figyelt kérdés

Olyasmit, mint amilyet elkezdett egy lány egy blog formájában és Brianról meg a húgáról, Suzieról szól ( [link]

Mindezt vegyítve néhány fordulatos / izgalmas történéssel, de vámpírok, farkasemberek és gondolatolvasó képességek nélkül..

Elolvasnátok vagy ez már alapban túl "tabutéma" hozzá?


2010. márc. 8. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem nem nyitotta meg az oldalt, de nem biztos, hogy nagyon érdekes lenne... maga a téma... testvérek szerelmesek... gondolom ez olyan lenne, h titkolóznak, vagy elszöknek vagy ilyesmi, nem? abból meg már van elég...


bár ha tényleg meg tudod írni úgy, hogy az ne legyen "tabu" téma, akkor miért ne? lehetséges, hogy olvasnám...


egyébként te írtad??? mert ha igen, elég furi, h E/3-ban írsz magadról... :S:S:S na mind1, még majd próbálkozok az oldallal, ha meg tom nyitni akkor ha érdemes írok komit még, hogy milyen, mert így vakon nem nagyon tudom megítélni...

2010. márc. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sikerült... hát nem tom... lehet, h olvasnám... bár nekem akkor is furcsa az egész... :D:D:D hajrá
2010. márc. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt nem én írtam, azért az E/3, csak olvastam és eszembe jutott:)
2010. márc. 8. 17:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már olvastam vérfertőzéses ("incest", ha ikrekről van szó "twincest") történeteket, bár az mind slash volt. Ettől függetlenül én elolvasnám, szeretem, ha valaki "tabutémáról" ír.
2010. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én el is olvastam és nekem is van egy tesom én is nagyon szeretem őt de azért nem vagyok belé szerelmes
2010. máj. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2015. aug. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!