Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik az a könyv, ami Xenuról...

Melyik az a könyv, ami Xenuról és a Thetanokról szól?

Figyelt kérdés
South Parkban láttam a szcientológiáról szóló részt és nagyon megtetszett az a mese. Szeretném elolvasni azt a fantazit. Tudna segíteni valaki, hogy L. Ron Hubbard melyik sci-fije szól erről? :)

2015. aug. 10. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
A tanítása szól erről. Ennek a tanításnak két változata van: egy eredeti és egy "átdolgozott". Az "átdolgozott" (és felügyelt változatot tanítják az egyházban.
2015. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Girgoy ***** válasza:
31%

Ha szcientológia, akkor valszeg akkor juthatsz hozzá ehhez a könyvhöz, ha már százezreket befizettél, hogy eljuss mindenféle tanfolyammal olyan szintre, hogy a kezedbe vehesd e nagy mesét...


Addig nézelődj esetleg a wikin, az olcsóbb.

2015. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%

Ez a könyv is kapcsolódó anyag, elég sok mindent meg lehet belőle tudni:


[link]


Ron Hubbardban egyébként volt/lehetett egy nagyon intelligens és gyakorlatias zsenialitás is ... az biztos, hogy olyan anyag nincs még egy (ezen a Földön), mint az övé.

2015. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Girgoy ***** válasza:
27%

Szerencsére... :)


Én csak a Dianetikát olvastam, pontosabban miután rájöttem, hogy 300 oldalon keresztül a nagy büdös semmiről írt, a maradék 200-at már nem olvastam el.

2015. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%

Az ismert történet nagyon el van bagatellizálva, de nem feltétlenül csak mese.

Ronnál olyan anyagok vannak, amelyekkel ezt a lepukkadt földi társadalmat "gatyába lehetne rázni" .... azoknak viszont, akik abból profitálnak, hogy ez a földi társadalom kaotikus és lepukkant, ez nagyon nem az érdeke. Na, ők vették át a "cucc" irányítását.

2015. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
19%
A Dianetika a "leggagyibb" mű az összes közül ... egyszerű, mechanikus technikák. Nem véletlenül azt tolják minden érdeklődő képébe ... és ... azon a szinten túl nem is igazán engednek senkit. Ez a felállás és ez a probléma.
2015. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!