Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A NANA mangája be van fejezve?

A NANA mangája be van fejezve?

Figyelt kérdés
Azt hallotam hogy nincs :( pedig én imádom és kíváncsi lennék a végére

2015. aug. 11. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs befejezve, és az se biztos hogy valaha be lesz.
2015. aug. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Be van, de még sincs. Mangaka nem folytatta, és a mangát is lezártnak tekintik, egyszer talán lesz folytatása és lezárása... talán.
2015. aug. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem :/ köszönöm a válaszaitokat ^^
2015. aug. 11. 17:38
 4/4 anonim ***** válasza:

A mangaka állítólag beteg. Az utóbbi években meg-megjelentek egyképes alkotások, Illetve ha jól emlékszem, egy Junko bárja fejezet is, de sem az állapotáról, sem a folytatási szándékáról nincsenek hírek. Feltételezhetjük, hogy szándékában áll folytatni, de valószínűleg nem tudja. Úgyhogy várunk, és remélünk...

Valószínű, hogy ha nem is az eredeti, de ha mást nem, rajongók át fogják venni idővel a történetet, mert annak ellenére, hogy mennyi ideje áll a projekt, mai napig masszív rajongótábora van.

2015. aug. 14. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!