Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van valakinek kedve Tekergős...

Van valakinek kedve Tekergős (Harry Potter) vagy Útvesztő fanfictiont nagyjából előre megírt vázlatra vagy csak az alapötletre?

Figyelt kérdés
Mindkettő kidolgozott ötlet, vázlatot készítettem, a Harry Pottereshez évekre szedve, teljes osztálynévsorral. Aki érdeklődik, jelentkezzen, lehetőleg olyan személy, aki már regisztrált a Merengőre! Csak azért, hogy igényes munkák szülessenek belőle :)

2015. aug. 14. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Merengőn regisztráltam, de még sohasem mertem írni, de a Tekergős nagyon jól hangzik, és mivel a helyesírásom elég jó, szívesen vállalok bétázást, de ha gondolod, a másikat is szívesen átnézem, csak az Útvesztőt még nem volt szerencsém elolvasni, így abban nem tudok más módon segíteni.

Írj, ha gondolod. :D

2015. aug. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem, amit mondasz, de itt egy vázlat:


-Éjszaka fél 12 van.

-James Potter szeretne gyakorolni a következő napi kviddics meccsre, de ahhoz kéne egy cikesz.

-Elhatározza, hogy lenyúl egyet, de Sirius elvitte a Tekergők Térképét egy kis Roxmorts-i kajaportyára.

-Mivel Remus rengeteget tanult a vizsgákra és most nagyon fáradt, ezért csak Peter-t vonja be.

-Együtt kiszöknek a klubhelységből James láthatatlanná tévő köpenye alatt.

-Sikeresen leérnek a kviddics raktárba és James felnyitja a labdatartón ládát.

-Piton is éppen a folyosókon sétál és meglátja a magától mozgó ládafedőt.

-Rájön, hogy James az, és elkezd ki

2015. aug. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

abálni, hogy Potter a folyosón.

-James-nek van egy terve.

-Peter patkánnyá változik és a köpenyen kívül felmászik James fejére, hogy James-nek ne kelljen kimásznia a köpeny alól, de Piton tudja követni őket.

-Ekkor James elkezdett futni és Piton követte a "repülő" patkányt.

-Amikor elértek McGalagony ajtaja elé, Peter visszaalakult emberré és bebújt a köpeny alá.

-James lefegyverezte Pitont, majd egy Levicorpus-szal fellógatta a levegőbe, bekopogott McGalagonyhoz, majd futni kezdtek.

-Félúton összefutottak Sirius-szal és együtt mentek be a clubhelységbe.

2015. aug. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kihagytam egy szót a kérdésből,de már mindegy is. Azért köszönöm mindenkinek :)
2015. aug. 15. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!