Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy kis közvélemény kutatás:...

Egy kis közvélemény kutatás: melyik a legjobb Batman képregény?

Figyelt kérdés

2015. aug. 20. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Számomra - mivel a "melyik a legjobb Batman képregény?" úgy válaszohlató meg, ha a saját szubjektív véleményünk alapján válaszolunk, mivel ne mjeletnhetjük ki általánosa, hogy "xy a legjobb" -, Brian Azzarello féle Joker, és a Frank Miller remekműve, a Batman The Dark Knight Returns.


(ha esetleg azért kérdezed, mert Batmant szeretnél olvasni, és azon belül is kiváló képregényeket, akkor Long Halloween, Year One, Hush, Killing Joke, Arkham Asylum, The black Mirror műveket mindenképp olvasd el.)

2015. aug. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos információkat. Igen, azért kérdeztem igy, mert kiváncsi voltam arra, hogy kinek-kinek melyik a kedvence. Nekem A gyilkos tréfa, valamint Az új Robin a kedvenceim.
2015. aug. 21. 07:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, nincs olyan, hogy kedvenc, mert rengeteg nagyon jó van. PL. a Kiling Joke,(ez elég beteg,de tényleg) The Dark Knight Returns (esetleg ez az egyik kedvencem, nagyon sötét, nagyon komor, de zsenális), Batman Year One (Első év, ez Batman első pár "kalandja", Bruce visszatér Gohtam-be stb és ezt is a zseniális Frank Miler írta)
2015. aug. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én kedvencem az Első Év
2015. aug. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem a Pókember és Batman
2015. aug. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 SnidgetHeart22357 válasza:
Death of the family, Black Mirror, Killing Joke, Hush meg a new 52 kötetek is nagyon jók (ugyebár a death of the family is oda tartozik) 14/L
2015. szept. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Batman: The Dark Knight Returns
2015. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Riely ***** válasza:
Az én kedvencem a Dead of the family, a Batman & Robin eternal és a sima Batman & Robin.
2017. júl. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!